زانو ایران اختلاف فرانسه فرانسه پیروزی

زانو: ایران اختلاف فرانسه فرانسه پیروزی والیبال استراحت تیم ملی والیبال لیگ جهانی والیبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناهماهنگ ولی امیدوار ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در لیگ ملت ها را در حالی برابر میزبان هفته اول با شکست پشت سرگذاشت که ناهماهنگی و غلط های فردی در کار ملی پو

ناهماهنگ ولی امیدوار ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد/ناهماهنگ ولی امیدوار

عبارات مهم : ایران

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در لیگ ملت ها را در حالی برابر میزبان هفته اول با شکست پشت سرگذاشت که ناهماهنگی و غلط های فردی در کار ملی پوشان دیده می شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان ایگور کولاکوویچ در نخستین دیدار خود در لیگ ملت های والیبال از ساعت ۲۲:۳۰ روز جمعه به مصاف تیم فرانسه، قهرمان دوره گذشته مسابقه های لیگ جهانی رفتند و اسیر بازی سرعتی تیم میزبان شدند. ملی پوشان کشور عزیزمان ایران با نتیجه ۳-۱ (۲۵-۲۰، ۲۶-۲۴، ۲۵-۲۴و ۲۵-۱۷ ) مغلوب تیم فرانسه شدند.

ناهماهنگ ولی امیدوار ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد

* فرانسه پیروزِ نبرد در ست نخست

در ست نخست شاگردان کولاکوویچ نخستین امتیاز را از دست دادند ولی امیر غفور یک امتیاز آبشار جهت کشور عزیزمان ایران کسب کرد تا امتیازها برابر یک شود. در ادامه فرانسوی ها شروع خوبی داشتند و تا امتیاز ۸ بر ۴ از کشور عزیزمان ایران پیش افتادند تا نخستین تایم استراحت فنی را پیروز باشند. سعید معروف امتیاز ۵ را جهت کشور عزیزمان ایران کسب و در ادامه نیز ملی پوشان کشور عزیزمان ایران رفته رفته اختلاف امتیاز ها را تا عدد ۸-۹ کم کردن دادند ولی باز هم فرانسوی بودند که در کسب امتیاز موفق عمل کردند و ۱۶- ۱۱ دومین تایم استراحت فنی را نیز پیروز شدند. بعد از دومین تایم استراحت فنی نیز اتفاق خاصی رخ نداد و فرانسه اختلاف امتیاز هایش را زیاد کردن داد و در نهایت ۲۵-۲۰ پیروز نبرد در ست نخست شد.

* کشور عزیزمان ایران ستِ باخته را پیروز شد

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در لیگ ملت ها را در حالی برابر میزبان هفته اول با شکست پشت سرگذاشت که ناهماهنگی و غلط های فردی در کار ملی پو

در ست دوم نیز همانند ست نخست فرانسوی ها نخستین امتیاز را کسب کردند ولی در ادامه ملی پوشان کشور عزیزمان ایران اجازه ندادند اختلاف امتیاز ها زیاد کردن یابد و تقریبا برابر پیش رفتند و در نخستین تایم استرحت فنی ۸-۵ نزد مربیان خود رفتند. بعد از تایم استراحت نخست مجداد فرانسوی ها گوی سبقت را ربودند و با انجام یک بازی سرعتی رفته رفته اختلاف امتیاز را ایجاد کردند و ۱۶-۱۱ از کشور عزیزمان ایران پیش افتادند. فرانسوی ها تا امتیاز ۱۹-۲۳ از کشور عزیزمان ایران پیش بودند که تیم کشور عزیزمان ایران توانست با کسب چند امتیاز متوالی ۲۳-۲۲ اختلاف امتیاز را کم کردن دهد و در ادامه نیز در عدد ۲۴ برابر شدند، با دفاع قشنگ موسوی کشور عزیزمان ایران ۲۵-۲۴ از فرانسه پیش افتاد و مجتبی میرزاجانپور با ورودش به زمین امتیاز پیروزی را در یک دفاع عالی کسب کرد تا تیم کشور عزیزمان ایران ۲۶-۲۴ پیروز ست باخته شود. با این پیروزی دو تیم در ست شماری ۱-۱ برابر شدند.

* تعویض های فرانسه برگ برنده تیم

در ست سوم فرانسه با انجام تعویض های خوبی که داشت پیروز شد. با شروع ست سوم همانند دو ست گذشته، فرانسوی ها امتیاز نخست را کسب کردند. ملی پوشان تا امتیاز ۵برابر پیش رفتند و رفته رفته فرانسه توانست اختلاف امتیاز را ایجاد کند و ۱۲-۸ از کشور عزیزمان ایران پیش افتد تا کولاکوویچ درخواست تایم استراحت دهد. بعد از صحبت های کولاکوویچ ملی پوشان دو امتیاز متوالی کسب کردند و امتیازها به عدد۱۲-۱۰ رسید. در ادامه فرانسه در کسب امتیاز موفق تر بود و ۱۶-۱۲ زمین را جهت دومین تایم استراحت فنی ترک کرد. در ادامه نیز تیم کشور عزیزمان ایران ۱۹-۱۵ عقب بود تا کولاکوویچ مجدد مجبور به گرفتن تایم استراحت شود، در خواست کولاکوویچ موثر بود و روند امتیاز آوری فرانسه را قطع کرد و کشور عزیزمان ایران با کسب سه امتیاز متوالی ۱۸-۱۹ اختلاف امتیاز را کم کردن داد ولی فرانسه ادامه امتیاز آوری زیاد را به کشور عزیزمان ایران نداد و اختلاف امتیاز را ۲۴-۲۰ کم کردن داد و در نهایت با کسب امتیاز ۲۵ پیروز ست سوم شد.

* فرانسه پیروز ست چهارم و مجموع شد

ناهماهنگ ولی امیدوار ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد

فرانسه در ست چهارم شروع خوبی داشت و از ابتدا اختلاف امتیاز خوبی را ایجاد کرد و ۱۰-۶ از کشور عزیزمان ایران پیش بود. ملی پوشان کشور عزیزمان ایران در این ست سرویس های خوبی نزدند. در دومین تایم استراحت فنی، فرانسوی ها ۱۶-۱۲ زمین را ترک کردند. نکات فنی کولاکوییچ بعد از تایم استراحت فنی اثری نداشت و فرانسه همچنان به امتیاز آوری ادامه داد و تا امتیاز ۲۰-۱۲ پیش روی کرد، کولاکوویچ مرتضی شریفی را وارد بازی کرد و او توانست امتیاز ۱۳ را جهت کشور عزیزمان ایران کسب کند. در نهایت این فرانسه بود که ۲۵-۱۷ پیروز شد تا در مجموع ۳-۱ پیروز شود.

مرحله مقدماتی مسابقه های لیگ ملت های والیبال از چهارم خردادماه شروع و تا سوم تیرماه در پنج هفته پیگیری می شود. هفته نخست مسابقه های لیگ ملت ها به میزبانی فرانسه برگزار می شود و ملی پوشان کشور عزیزمان ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و فرانسه مسابقه خواهند کرد. در لیگ ملت های والیبال ۱۶ تیم حضور دارند که در مرحله مقدماتی با یکدیگر به مسابقه می پردازند و در آخر پنج تیم برتر جدول به همراه فرانسه، میزبان دور نهایی مسابقه های به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در لیگ ملت ها را در حالی برابر میزبان هفته اول با شکست پشت سرگذاشت که ناهماهنگی و غلط های فردی در کار ملی پو

روز شنبه و در دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران ساعت ۱۹:۳۰مقابل استرالیا صف آرایی خواهد کرد. تا پیش از بازی کشور عزیزمان ایران تیم های بلغارستان، لهستان و آمریکا به ترتیب برابر تیم های چین، کره جنوبی و آرژانتین پیروز شدند.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸ ششمین حضور خود در لیگ جهانی والیبال را که با نام لیگ ملت های والیبال برگزار می شود، در حالی تجربه می کند که هدایت تیم کشور عزیزمان ایران را ایگور کولاکوویچ جهت دومین سال متوالی در این مسابقه ها بر عهده دارد.

ناهماهنگ ولی امیدوار ، تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران برابر فرانسه شکست خورد

ملی پوشان کشور عزیزمان ایران در پنج دوره گذشته این مسابقه ها با خولیو ولاسکو (۲۰۱۳)، اسلوبودان کواچ (۲۰۱۴ و ۲۰۱۵)، رائول لوزانو (۲۰۱۶) و کولاکوویچ (۲۰۱۷) به میدان رفتند.

واژه های کلیدی: ایران | اختلاف | فرانسه | فرانسه | پیروزی | والیبال | استراحت | تیم ملی والیبال | لیگ جهانی والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz